Witam Piecokuchnia jest oczywiscie piękna, kupilem ją latem 2023, szybka dostawa. a teraz cześć praktyczna; Komora spala bardzo duza i to cale szczęście, bo jak chce się dołożyć np.drewna to należy otwierać górną klapę i wtedy trzeba być mega szybkim aby dym z paleniska nie wydostał się do pomieszczenia, ponieważ przez środkowe drzwiczki nic nie podłożymy,są za wąskie. Palę w niej sezonowanym drewnem i pod koniec dorzucam wegla,ok 5 godzin na dobę, dom 80m2, dobrze ocieplony.Jest jeszcze w miarę ciepło, ok. +7stC. Co dziennie szuflada na popiół pełna. Co daje deflektor spalin? Oszczędności zapewne są, ale zastosowane TURBULATORY, czyli wymienniki rurowe są co dziennie do połowy zapchane sadzami.Jest ich chyba 12szt trzeba wszystko wyciagać i czyścić, bo póżniej nic nie poleci do komina.(zaintalowany w tym roku nowy wkład kominowy) Paliłem 12 lat piecokuchnią Kalvis 8 - ponoc to był kopciuch 3 klasy.I na prawdę nie widzę różnicy w tej ekologi. Tam też zamykało się szyber do komina aby zwiększyc obieg i nic więcej. A bawiąc się tym regulatorem RATHGEBER, można spowodować, że w kuchni zgaśnie. Ja uchylam górne drzwiczki dla dopływu powietrza. Ogólnie dałbym 3+ I troche żałuje, że zmieniłem kuchnię. Wydałem 3500zł, starą sprzedałem za 400zł i mam więcej roboty przy tym czyszczeniu, nie mówiąc o tym górnym pokladaniu. Tylko tyle, że jest czyściej w pomieszczeniu.
175 osób kupiło 179 szt.
Kuchnia węglowa kocioł c.o. piec kominek z płaszczem wodnym MEGAL 10 kW biała
Kod produktu: MG-M10-BIEL
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HIGHER. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wystaw opinię o produkcie
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Deklaracja
Schemat budowy
Polecane produkty


Sławomir